3 dzieci w aucie

Poza forum też istnieje świat, w którym lubimy się spotykać. Ogłoszenia oraz informacje związane z różnego rodzaju spotkaniami naszych forumowiczów.
walczak2
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

3 dzieci w aucie

Post autor: walczak2 » 3 września 2018, 11:07

Od dawna problemem dla nas jest przewożenie 3 dzieci w aucie. Na tyle, ciężko. Nareszcie stworzyli wynalazek, który to ułatwia smart kid belt. Nas bardzo ratuje. Nie są drogie.

dominika78
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Re: 3 dzieci w aucie

Post autor: dominika78 » 27 września 2018, 13:26

jak dla mnie lepszy jest tradycyjny fotelik.

tamaraa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tamaraa » 22 kwietnia 2019, 19:27

Ja jestem zdania że są sytuacje w których nie mama fotelika np w taxi i co wtedy? Nas ratuje tylko Smart Kid Belt. Zawsze ze sobą zabieram, tym bardziej ze w taxi zazwyczaj nie ma nic.

j0cropka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: j0cropka » 29 kwietnia 2019, 21:30

tamaraa pisze:
22 kwietnia 2019, 19:27
Ja jestem zdania że są sytuacje w których nie mama fotelika np w taxi i co wtedy? Nas ratuje tylko Smart Kid Belt. Zawsze ze sobą zabieram, tym bardziej ze w taxi zazwyczaj nie ma nic.
Taxi to jedno. Niby teraz nie ma potrzeby stosowania zabezpieczeń. Takie prawo, absurdalne. I często jest tak, że taksówkarz nie chce wozić fotelika, bo nie musi. Mu jest łatwiej. W innym przypadku są osoby, które sporadycznie korzystają np. z Traficar - samochodów które się wynajmuje. Tam prawo działa i musisz mieć zabezpieczenie do dziecka. Smart Kid Belt w takim przypadku jest wręcz idealnym rozwiązaniem.

ODPOWIEDZ