Gdzie wegetariański obiad?

Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszka na pewno odwiedziłby ten dział. Lubisz gotować albo po prostu smacznie zjeść? To miejsce dla Ciebie!
szuwarek
Raczkujący
Raczkujący

Gdzie wegetariański obiad?

Post autor: szuwarek » 4 listopada 2018, 15:50

Niedługo odwiedzą mnie w Warszawie znajomi i chciałabym zaprosić ich na dobry obiad. Są wegetarianami, a ja nie jestem mistrzynią w kuchni. Słyszałam, że Restauracja Akademia wprowadziła rewelacyjne menu specjalnie dla takich gości. Nawet widziałam na ich stronie różne tego rodzaju dania. Widzę, że serwują nawet ulubione przez znajomych carpaccio z buraków na winegret miodowym z pudrem sera gorgonzola. Może nawet ja się skuszę :) Są wśród Was wegetarianie?

biznescat
Raczkujący
Raczkujący

Re: Gdzie wegetariański obiad?

Post autor: biznescat » 13 listopada 2018, 14:18

W Hali Koszyki jest świetna knajpka z falafelami. Jestem pewna, że tam im będzie smakować.

Awatar użytkownika
magda.m.
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: magda.m. » 19 grudnia 2018, 14:29

Wielkie dzięki za sprawdzone info. Myślę, że będzie ono bardzo pomocne.
Czas przemija, wypowiedziane słowo pozostaje.

annettaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: annettaa » 19 grudnia 2018, 14:45

NAjlepiej i najtaniej to samemu przygotować.

samoa
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: samoa » 13 stycznia 2019, 13:56

zdecydowanie proponuję również samemu przygotować. Kuchnia wegetariańska jest różnorodna i można samodzielnie wyczarować smaczne dania :) ja nawet nie kombinuję zbytnio, a stawiam np. na makarony marki arrighi z różnymi dodatkami. Na ciepło, z sosem, warzywami, w formie zapiekanki czy sałatki są super. Ot i proste wege danie gotowe ;)

biznescat
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: biznescat » 15 stycznia 2019, 13:12

Ale nie zawsze chce się gotować. Dlatego warto mieć takie namiary.

SandraLin
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 232213

Post autor: SandraLin » 28 lutego 2019, 22:42

Możesz go również przygotować samodzielnie jeśli oczywiście znajdziesz na to czas. Ja mogę podrzucić Ci link do świetnego portalu na którym znajdziesz szeroki wybór różnych przepisów również na desery także jak znajdziesz wolną chwilę to odwiedź Sprawdzona Kuchnia ponieważ też przygotowali propozycje na desery jak np. tort czekoladowo-malinowy .... mmm pycha!

ameliaa112
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ameliaa112 » 8 marca 2019, 10:56

Cięzko coś znaleźć.. Nawet dania z makaronów czy sałatki zawsze mają albo boczek albo filet z kurczaka czy coś w tym rodzaju..

agazuzi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: agazuzi » 23 marca 2019, 17:05

Na sprawdzone menu z potrawami wege (w których można przebierać!) zawsze wybeiramy się do Bubbles Bar w Warszawie. Mamy szczególną słabość do tatara z pomidora i pysznych kremów, które serwuje szef kuchni. Tam zawsze jest smacznie, zielono i zdrowo, więc dość często odwiedzamy to miejsce!

ODPOWIEDZ