wyposażenie kuchni

Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszka na pewno odwiedziłby ten dział. Lubisz gotować albo po prostu smacznie zjeść? To miejsce dla Ciebie!
Awatar użytkownika
anula1205
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Re: wyposażenie kuchni

Post autor: anula1205 » 13 listopada 2018, 13:43

Ja podczas wyposażania kuchni stawiałam na urządzenia typu 3 w 1. To dlatego wpadła mi w oko gofrownica Zelmer, bo można robić gofry, ciepłe kanapki, ale też grillować. Cóż... Pewnie nie jest odpowiednia do lokalu gastronomicznego ze względu na swoją wielkość, ale na pewno sprawdzi się w każdym domu;)

biznescat
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: biznescat » 13 listopada 2018, 14:13

U mnie nie byłoby na nią miejsca. Ja mam malutką gofrownicę.

Ircia77
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Ircia77 » 24 listopada 2018, 13:22

Na pewno w kuchni twojej nie zabranie dobrego ekspresu do kawy. Także wiesz już, że będziesz musiała co jakiś czas kupować od niego filtry.

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Niska9 » 2 grudnia 2018, 09:56

A co macie w Waszych kuchniach - krzesła czy taborety? Które meble są Waszym zdaniem praktyczniejsze? My po długim namyśle zdecydowaliśmy się jednak na taborety, Taborety są naprawdę bardzo wysokiej jakości, solidne i wytrzymałe, a my wcale dużo za nie nie zapłaciliśmy :) Zajmują one też dużo mniej miejsca niż krzesła, więc to idealne rozwiązanie do małej kuchni ;)

finka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: finka » 5 grudnia 2018, 11:41

gosiaczek pisze:
19 stycznia 2018, 17:15
Na co zwrócić uwagę przy wyposażaniu kuchni w lokalu gastronomicznym? macie jakieś porady?:)
Po pierwsze na jakość mebli- im lepsze, tym dłużej ci posłużą. Po drugie na budżet. Z doświadczenia wiem że ciężko jest zaplanować wydatki w takich sytuacjach, dlatego warto pomyśleć o jakimś kole ratunkowym. Na przykład dzięki platformaratalna.pl można wziąć najpotrzebniejsze meble na raty i na spokojnie je sobie spłacać. Lepsze to niż wydanie całej kwoty na raz

ElizaC
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ElizaC » 9 grudnia 2018, 20:51

W kuchni musi być przestronnie, musi być dużo miejsca na różnego rodzaje miksery ekspresy itp .No i musi być zmywarka ;-)
Ostatnio zmieniałam meble kuchenne i sprzęt bo już wszystko zaczęło pomału się psuć. Znajoma poleciła mi firmę projektującą meble Wiór Płyt , bardzo solidni fachowcy. Przyjechali zrobili pomiar,projekt. Doradzili mi jaki mam wybrać sprżęt pod zabudowę. Na prawdę we wszystkim mogłam im zaufać. Na meble też długo nie czekałam, kilka tygodni. Wszystko było na wymiar łącznie z szafkami, więc musiało to trochę potrwać ..Ale efekt końcowy meeega.

Nora
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Nora » 7 czerwca 2019, 01:17

Wyposażenie kuchni to długie debaty. Co prawda z tych droższych sprzętów upierałam się tylko przy płycie indukcyjnej: Electrolux srebrna MultipleBridge - z funkcją Power Boost czyli szybkim podgrzewaniem i polami grzewczymi które można dostosować do nietypowych garnków. Pozostałe sprzęty pozwoliłam wybrać mojej drugiej połowie. Ale z tych tańszych rzeczy upierałam się przy nożach: wiem jakie lubię, jakich nie. Mam swój komplet, którego nikt inny nie może używać i noże gościnne - do ogólnego użytku :)

wojci3ch3
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: wojci3ch3 » 12 czerwca 2019, 22:25

Ja szukałem urządzeń AGD pod zabudowę jak urządzałem kuchnię. Moją uwagę zwróciły szczególnie sprzęty marki Samsung.

Nora
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Nora » 29 czerwca 2019, 22:23

Słuchajcie, a ktoś z Was ma piekarnik z Electroluxa, któryś z serii 800 PRO SteamBoost? Zastanawiam się nad kupnem właśnie tego, bo z płyty jestem bardzo zadowolona, a piekarnik, w którym mogę również ugotować potrawy na parze mnie przekonuje (staram się dbać o dietę):)

ODPOWIEDZ