wyposażenie kuchni

Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszka na pewno odwiedziłby ten dział. Lubisz gotować albo po prostu smacznie zjeść? To miejsce dla Ciebie!
gosiaczek
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

wyposażenie kuchni

Post autor: gosiaczek » 19 stycznia 2018, 17:15

Na co zwrócić uwagę przy wyposażaniu kuchni w lokalu gastronomicznym? macie jakieś porady?:)

iga22
Raczkujący
Raczkujący

Re: wyposażenie kuchni

Post autor: iga22 » 23 stycznia 2018, 14:54

Na pewno musisz wyposażyć taki lokal w profesjonalny sprzęt, nie może być prowizorki bo to oznacza tylko kłopoty. Mogę podpowiedzieć że jeśli chodzi o zmywarki nie musisz ich kupować, możesz też wynająć od winterhalter a to wysokiej jakości sprzęt który Ci się przyda

konwalljia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: konwalljia » 19 lutego 2018, 11:05

Ja większość mojego wyposażenia kuchennego już jakiś czas temu zamówiłam na stronie internetowej, teraz jeszcze szukam jakiegoś chlebaka, chyba zamówię jeden z tych. europ24.pl/chlebaki. Stronę polecam, całe wyposażenie mam już dobre kilka lat i nic się z tym nie dzieję ;)

jjusti18
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: jjusti18 » 19 lutego 2018, 17:53

A ja ostatnio rozglądałam się z siostrą za wyposażeniem do kuchni, bo przeprowadzam się na swoje i ciekawe oferty widziałam tutaj cookandlove.pl. Myślę, że też powinniście tam zajrzeć, bo ceny są nawet dostępne, ale produkty są zdecydowanie najwyższej jakości. Chociażby zwróciłam uwagę na garnki, to mają propozycje takiej niemieckiej marki i są one nierdzewne, bardzo wytrzymałe. Uważam, że warto chociażby tam zerknąć i zapoznać się z tymi ofertami, według mnie warto.

ElizabethB
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 0

Post autor: ElizabethB » 23 marca 2018, 13:32

W kuchnie lokalu gastronomicznego, i to niezależnie od jego wielkości, jedna z ważniejszych rzeczy, jest odpowiedni okap. Oczywiście, nie może to być taki okap, jak stosuję się w kuchniach domowych, ale profesjonalny sprzęt, o odpowiednio wysokich parametrach. Tego typu sprzęt, bardzo dobrej jakości, oferuje firma Jeven. Oczywiście taki okap trzeba dobrać, odpowiednio do wielkości kuchni oraz do tego jak intensywnie jest ona użytkowana - inny okap użyjemy do restauracji, a inny do baru z kebabami.

JoAnka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: JoAnka » 30 marca 2018, 11:05

Meble i blaty ze stali nierdzewnej bardzo dobrze się spisują w gastronomii

ciachomaslane
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ciachomaslane » 18 kwietnia 2018, 23:50

A gdzie kupowałyście garnki? Bo mi bardzo spodobały się te z zasmakujradosci.pl/garnki . Koleżanka je ma i mówi, że są naprawdę solidne. Ale ja szukam jeszcze jakichś opinii :) Ktoś może z nich korzysta i może polecić? Bo cena też jest atrakcyjna :D

WielkiDan
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: WielkiDan » 19 kwietnia 2018, 00:22

Fajne mają te garnki, potwierdzam :)

Awatar użytkownika
Marla Singer
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Marla Singer » 19 kwietnia 2018, 15:14

Sporo zleży od tego, o jaki konkretnie lokal gastronomiczny chodzi, bo w zależności tego co oferuje, przydać się mogą przeróżne elementy wyposażenia. Według mnie w każdym lokalu gastronomicznym przydać się mogą meble ze stali nierdzewnej. W przypadku wielu restauracji okazać się one mogą wręcz zupełną podstawą. ;)
"When you wake up in a different place at a different time, can you wake up as a different person?"

slither
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: slither » 26 maja 2018, 23:19

Kogo by nie spytać, to wszyscy mówią, że najważniejsze przy wyposażeniu kuchni w lokalu jest wybrać dobry, solidny sprzęt. Tyle tylko, że jak się dopiero startuje z biznesem to nie do końca wiadomo, który sprzęt jest dobry. Jeśli macie doświadczenie w temacie, to może doradzicie mi jaka naleśnikarka się sprawdzi w niewielkiej knajpce, która dopiero startuje i póki co gości ma jeszcze niewiele. Wybór jest duży, że już oczopląsu dostałam, a nadal nie wiem, którą wybrać.

Awatar użytkownika
fusfus
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: fusfus » 28 czerwca 2018, 15:53

Wielkie dzięki za niezwykle ciekawe informacje w tym temacie. Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
chwyć mnie za rękę

piotr443
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: piotr443 » 2 lipca 2018, 13:36

Zawsze w każdym domu wyposażenie kuchni jest bardzo ważne według mnie. Dlatego trzeba kupić najlepszą lodówkę i meble do kuchni.

manda
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: manda » 30 października 2018, 08:35

Jeśli mogę zapytać, to gdzie kupujecie garnki? Przejrzałam już naprawdę wiele ofert, ale ciężko mi się zdecydować. Najbardziej skłaniam się ku ofercie komplet 10 garnków w bardzo dobrej i okazyjnej cenie. Same garnki są wykonane ze stali chromowo-niklowej, więc powinny posłużyć mi na długi czas.

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Niska9 » 31 października 2018, 08:36

A czy macie w Waszych kuchniach dzbanki filtrujące do wody? Jeśli tak, to jakie kupujecie do nich wkłady? Czytałam ostatnio, że kupowanie oryginalnych wkładów do takich dzbanków się nie opłaca, bo zamienniki działają dokładnie na tej samej zasadzie, a są dużo tańsze. A Wy jak uważacie? Jakie wkłady wolicie?

luiza
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: luiza » 8 listopada 2018, 05:23

Duży wybór artykułów kuchennych i małego agd znajdziesz na adler.com.pl. Ja upatrzyłam już sobie kilka rzeczy w tym sklepie. Chciałabym wymienić m.in ekspres do kawy w domu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnia”