Jak urządzić kuchnię?

Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszka na pewno odwiedziłby ten dział. Lubisz gotować albo po prostu smacznie zjeść? To miejsce dla Ciebie!
leoonarrd21
Raczkujący
Raczkujący

Jak urządzić kuchnię?

Post autor: leoonarrd21 » 30 kwietnia 2017, 23:22

Jak uważacie czy takie rozwiązanie jak fototapeta jest dobre? Chciałabym mieć u siebie fototapety do kuchni, ale nie wiem jak się one sprawdzą. Znajoma mówiła, że spisują się świetnie i jestem w sumie przekonana, bo chciałabym odmienić swoją kuchnię i sprawić, że stanie się niepowtarzalna, ale może powiecie mi jeszcze jakie jest wasze zdanie?

Krystyna01
Milczek
Milczek

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: Krystyna01 » 5 maja 2017, 12:28

Ta fototapeta ze zdjęcia wydaje mi się zbyt krzykliwa. Raczej postawiłabym na cegłę dekoracyjną bo faktycznie dodają ciekawego nastroju w pomieszczeniu. Do tego można pomyśleć o obrazach i oryginalnych oprawach. Najbardziej zainspirowały mnie antyramy.

bichon
Milczek
Milczek

Post autor: bichon » 10 maja 2017, 10:37

Witam, ja również właśnie urządzam moją kuchnię, ale mam inny dylemat. Mianowicie nie wiem jakie meble wybrać. Iść w nowoczesność (która bardzo mi się podoba, ale przecież nie powiedziane, że za kilka lat może się okazać kompletnie niemodna), czy raczej w klasykę (która zawsze się sprawdza). im dłużej oglądam katalogi, czy wchodzę do rożnych sklepów, tym bardziej nie wiem co robić. Może ktoś coś podpowie, a Wy jakie macie kucnie?

Gosiaczek_
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Gosiaczek_ » 17 maja 2017, 17:09

Mnie niedługo czeka urządzanie nowej kuchni i chyba zdecyduję się na jasne kolory. Wtedy pomieszczenie wygląda na większe i bardziej hmm radosne :) Szukam teraz stołu i krzeseł do jadalni.

Niska9
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Niska9 » 26 maja 2017, 13:04

Przede wszystkim warto zainwestować w wysokiej jakości blaty kuchenne. Tylko od naszego wyboru zależy, czy posłużą nam one na długie lata. Dobrym wyborem będą blaty kamienne, na przykład takie jak w firmie J.P.Pilch. Oferują oni piękne i przede wszystkim solidne kamienne blaty kuchenne, których dodatkową zaletą jest to, że łatwo jest je utrzymać w czystości. Niektóre z ich blatów są wzbogacone kamieniami półszlachetnymi, dzięki czemu uzyskuje się ciekawy efekt odbijania światła. Moim zdaniem warto wydać trochę więcej i zainwestować właśnie w taki blat, niż co roku kupować tanie blaty ze sklejki.

histeryczka66
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: histeryczka66 » 21 czerwca 2017, 09:57

Ja mam taką nowoczesną kuchnie teraz bo nie dawno skonczylismy remont, z tymi szafkami na przyciśniecie w ogole :) bardzo to wygodne, bardzo fajne też dekoracje kuchenne sobie pozamawiałam, bo uważam że takie dodatki dużo pomagają

Awatar użytkownika
koralik12
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: koralik12 » 7 lipca 2017, 13:34

Ja polecam fototapety - sama kupiłam do kuchni przepiękny krajobraz i od razu zrobiło się przytulniej ;)

maciek233
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: maciek233 » 19 lipca 2017, 09:19

Mi podobają mi się nowoczesne meble w jasnych odcieniach. Podczas aranżacji zastosowałem się do wskazówek dostępnych na stronie. Już nie mogę się doczekać efektów końcowych.

osiczka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: osiczka » 19 lipca 2017, 14:34

zawsze marzyła mi się kuchnia w stylu angielskim wiecie taka biała, z pięknymi dodatkami w róże itp :) niedługo przeprowadzam się do swojego pierwszego mieszkania i już projektuje sobie co i jak będzie wyglądać. Wybrałam taką komodę do tego biały stół z krzesłami i meble również białe z czarnymi okuciami :) wygląda to obłędnie choć nie jest najtańsze :)

bichon
Milczek
Milczek

Post autor: bichon » 20 lipca 2017, 10:43

Ja myślałam nad tablicą kredowo-magnetyczną do kuchni. Widziałam kilka ciekawych projektów z taką tablicą zamontowaną właśnie w kuchni. Lubię rysować i nieźle mi to wychodzi, a dzięki takiej tablicy mogłabym codziennie zmieniać coś w wystroju swojej kuchni albo przedstawić ulubiony przepis piktogramami. Myślę, że zdecyduję się na tablicę.

Irmina30
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Irmina30 » 22 lipca 2017, 22:41

Kuchnia? A co sie w kuchni robi? Stoluje sie. A co sie kojarzy z kuchnia? Duuuuzy stol i wygodne krzesla, przy stole spedza sie czas z rodzina, nie tylko przy posilkach, ale takze przy kawie/herbacie itp.

Carlos
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Panna

Post autor: Carlos » 23 lipca 2017, 15:10

Ja szukałam fajnych aranżacji na stronie firmy Komandor i znalazłem tam wiele ciekawych porad. Dodatkowo na stronie znaleźć można wiele mebli, które są wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Jeśli ktoś chce się dowiedzieć więcej jak dobrze zagospodarować kuchnię i inne pomieszczenia, to zdecydowanie polecam poczytać te wpisy.
Ostatnio zmieniony 31 lipca 2017, 11:51 przez Carlos, łącznie zmieniany 1 raz.

maciek233
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: maciek233 » 25 lipca 2017, 09:51

Jeśli szukacie sprawdzonych kuchenek gazowych to zapoznajcie się z ofertą maxelektro.pl, zakupiłem u nich miesiąc temu jedną i jestem bardzo zadowolony. Podczas wyboru mebli nie korzystałem usług architektów wnętrz, natomiast wykonane one zostały na zamówienia, aby wszystko idealnie do siebie pasowało.

Matilda
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Matilda » 25 lipca 2017, 13:55

Ja meble kupuję w tym sklepie sklep-meblowy-gama.pl
Tutaj znajduje się najlepsza oferta w sieci

Milana
Milczek
Milczek

Post autor: Milana » 2 sierpnia 2017, 12:41

Przy urządzaniu kuchni warto także pomyśleć o odpowiednim sprzęcie agd, który będzie nie tylko praktyczną częścią, ale i miłą dla oka ozdobą. Można byłoby pomyśleć chociażby o jakiś ciekawych i ładnych młynkach do kawy, jeżeli lubimy pić kawę. U mnie w domu bez takiego sprzętu nie dałoby się obejść.

ODPOWIEDZ