nakręceni na zdrowie

Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszka na pewno odwiedziłby ten dział. Lubisz gotować albo po prostu smacznie zjeść? To miejsce dla Ciebie!
Dominikkk
Raczkujący
Raczkujący

Re: nakręceni na zdrowie

Post autor: Dominikkk » 17 listopada 2017, 20:40

Ech ja też jestem nakręcona na zdrowie, ostatnio mam straszne wzdęcia... przeczytałam co może być tego przyczyną i jak sobie z tym radzić. Dzięki tej wiedzy zaczynam sobie lepiej radzić z moją wstydliwą dolegliwością ;)

FrankieeFran
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: FrankieeFran » 6 grudnia 2017, 19:44

Można przecież zjeść smacznie i zdrowo, wystarczy znać tylko odpowiednie przepisy i wiedzieć jakich produktów do tego używać. Ja ostatnio dużo kombinuje z olejem rzepakowym. Jest to świetne źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych niezbędnych do walki z cholesterolem i dbających o pracę naszego serca. Ostatnio robiłam przepyszny domowy majonez, pychota!

otylka
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: otylka » 20 grudnia 2017, 04:22

Fajnie się czyta takie wiadomości gdy ludzie o siebie dbają i interesują się swoim zdrowiem. Można się tym naprawdę nakręcić zgadzam się. Szczególnie jeśli odczuwa się poprawę samopoczucia, wyglądu ciała itp. U mnie zaczęło się dość prosto, koleżanka z pracy na urodziny okrągłe (pomijam jakie) sprezentowała mi Biovital Zdrowie. Zaczęłam pić bo pamiętałam z czasów młodości jak podpijałam tacie i zawsze mi smakował. Po miesiącu zauważyłam poprawę nastroju, szybciej się wysypiałam, bardziej mi się chciało "chcieć". I z każdym dniem było tylko lepiej. Podjęłam aktywność fizyczną, zajęłam się swoją dietą. Biovital jest ze mną nadal oczywiście a ja czuję się świetnie!

kfap
Milczek
Milczek

Post autor: kfap » 22 grudnia 2017, 16:49

Bardzo dobrze napisane, tak masz rację;) potwierdzam, że bardzo ważna jest kondycja naszego serca i każdy z nas powinien wiedzieć coś na ten temat, ja korzystam od jakiegoś czasu i czytam Dbamoserce, wydaje mi się fajny i merytoryczny ;) ale to już zostawiam do oceny Wam, jak już poprzednik napisał, każdy z nas powinien kontrolować stan naszego serduszka i wiedzieć coś w tym temacie ;)

mirok656
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mirok656 » 22 grudnia 2017, 18:43

ciekawy temat

idealna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: idealna » 1 stycznia 2018, 13:28

Tak naprawde to nikt nie zrozumie istoty tematu jesli sam tego nie przezyje. Ja w tej chwili mam mega zajawkę na zdrowie. No niestety kosztowalo mnie to kilku wpadek, z ktorymi do dzsiaiaj walcza moje jelita kuracja dicopeg 10g, ale wszystko jest na dobrej drodze. Nie ma nic lepszego niz zbilansowana dieta najlepiej ulozona porzez dietetyka + akytywnosc fizyczna. Efekty przyjda szybciej niz nam sie wydaje

slither
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Strzelec

Post autor: slither » 3 stycznia 2018, 22:33

Ja musiałam przejść na dietę bezglutenową i bardziej uważam na to co jem.

wetua
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: wetua » 10 stycznia 2018, 17:54

Czy uważacie, że powinienem iść do profesjonalnego lekarza jeżeli mam problemy w sprawach intymnych? Czytałem, że tak, jednak ja się strasznie tego boje i nie wiem co zrobić. Czy to może się przekształcić w coś gorszego?

Wiczi
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Skorpion

Post autor: Wiczi » 23 stycznia 2018, 09:13

Ja od pół roku jestem kompletnie zbzikowana na punkcie zdrowego trybu życia. Regularnie ćwiczę, stosuję suplementy diety i piję różne herbatki. Ostatnio moją ulubioną jest chińska herbatka BiFix. Wspomaga metabolizm i wspomaga odchudzanie, więc dla mnie idealna :)

yuremp
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: yuremp » 23 stycznia 2018, 21:44

JA od pewnego czasu jestem fanką suplementów. Dopiero jakiś czas temu odkryłam, że hasło "suplementy" nie musi oznaczać "suplementy diety". Poczytałam na ten temat i wiem jak duże znaczenie ma przyjmowanie odpowiednich składników odżywczych. Bez suplementacji ciężko o to.

Kanonier
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Kanonier » 24 stycznia 2018, 14:54

A tam suplementy, moim zdaniem wcale nie należy się nimi pożytkować tylko dbać o siebie i swój styl życia. Ja największą wagę przywiązuję do naszego serca, czytam nawet bloga w tym temacie, bo uważam że każdy powinien wiedzieć trochę więcej w tym temacie. W końcu zdrowie i serduszko mamy jedno ! ;)

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 27 stycznia 2018, 21:40

Ja dbam o siebie zdrowo jedząc. Zamawiam catering dietetyczny z WygodnejDiety i to dzięki nim udało mi się zmienić swoje nawyki żywieniowe. Bardzo przypadła mi do gustu ich kuchnia, jem wszystko ze smakiem i co ważniejsze regularnie.

kfap
Milczek
Milczek

Post autor: kfap » 30 stycznia 2018, 12:43

Zdecydowanie tak ! Zgadzam się tutaj z Kanonierem, który zwraca uwagę na serce ! Zdecydowanie jest to najważniejsza rzecz do jakiej powinniśmy przywiązywać wagę ;) Ja ze swojej strony mogę polecić Wam bloga dbamoserce.pl, na którym zdecydowanie artykuły są na bardzo fajnym merytorycznym poziomie ;) Myślę, że każdy powinien zagłębić się w tą lekturę i podsyłać również znajomym takie blogi ;) Polecam i pozdrawiam ;)

oPusDei
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: oPusDei » 7 lutego 2018, 19:40

No dobra, jak jesteście nakręceni na zdrowie, to dobrze.

Adrianna089
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Adrianna089 » 12 lutego 2018, 12:19

Ja mam zamiar zdrowo się odżywiać i przede wszystkim ruszać :D

ODPOWIEDZ