Wasze pomysły na dietetyczne jedzonko

Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszka na pewno odwiedziłby ten dział. Lubisz gotować albo po prostu smacznie zjeść? To miejsce dla Ciebie!
Wiki22
Raczkujący
Raczkujący

Re: Wasze pomysły na dietetyczne jedzonko

Post autor: Wiki22 » 18 lutego 2018, 21:17

Moim dietetycznym jedzonkiem zajmuje się wygodnaDieta. Dzięki nim jem smacznie i zdrowo a co ważniejsze regularnie! Nie muszę martwić się gotowaniem a przez to mam więcej czasu na ćwiczenia.

olimpiaaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: olimpiaaaa » 11 października 2018, 14:11

Ja pracuję w szkole i czasem jak nie zdążę zrobić sobie przekąski to mam jeszcze w zanadrzu asortyment sklepiku szkolnego, który jest dość bogaty. W ofercie zdrowe chrupki czy lizaki z witaminami, gdyby zachciało się nam nauczycielom czy dzieciakom czegoś słodkiego ;) Zazwyczaj przygotowuję sobie posiłki z samego rana ale zdarza mi się zaspać więc mam takie koło ratunkowe właśnie w postaci naszego sklepiku :) Dzięki temu cały czas dopinam się w spódniczkę rozmiar 38 :)

ElizabethB
Raczkujący
Raczkujący
Nasza Klasa: 0

Post autor: ElizabethB » 9 listopada 2018, 11:07

Muszę sie przyznać, że zawsze miałam problem z dietami, bo po prostu nie smakują mi te wszystkie fit rzeczy. Od czasu do czasu można zjeść, ale żeby codziennie... Lubię kuchnię tradycyjną, porządną, dobrze doprawioną i do syta. Ale niestety odbija się to na wadze :( no i w końcu trzeba było coś w żywieniu jednak zmienić. Zaczęłam od małych zmian, zastąpiłam chleb jasny, ciemny chlebem z ziarnami, mleko zamiast 3.2 zaczęłam kupować 2.0, do zup i sosów zaczęłam dodawać jogurtu zamiast śmietany (choć tu nie obyło się bez wpadek bo większość jogurtów się do zup nie nadaję. W każdym razie małymi kroczkami moja kuchnia stała się zdrowsza i lżejsza, co i na wadze dało sie zauważyć.

biznescat
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: biznescat » 13 listopada 2018, 14:14

Ja często korzystam z gotowych jadłospisów. Tam można znaleźć wiele zdrowych przepisów.

quiqui
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: quiqui » 14 listopada 2018, 14:20

Można zrobić pełnoziarnisty makaron i do tego sos pomidorowy z warzywami, ja dodaję cukinię, marchewkę, pieczarki, a najlepszy pełniziarnisty makaron ma lubella

kfap
Milczek
Milczek
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: kfap » 19 listopada 2018, 23:01

Mój główny pomysł na dietetyczne jedzonko to napoje, które nie mają w składzie cukru :) Oczywiście nie odmawiam sobie słodkości, ale staram się wybierać produkty, które zamiast cukru mają słodziki. Czytałam miesiąc temu dużo informacji o słodzikach i myślę, że są naprawdę dużo lepszym rozwiązaniem niż kilogramy cukru. A już na pewno bardziej dietetycznym!

KimKardash
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: KimKardash » 29 sierpnia 2019, 14:53

a ja jestem słaba w wymyślaniu posiłków więc wolęzamówić wygodna dietę i mam z głowy :-) kilogramy same lecą, a ja jem co dziennie coś innego

Majkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Majkaaa » 28 października 2020, 18:10

Ja ostatnio zrobiłam takie sakiewki https://drosed.pl/przepis/sakiewki-ze-szpinakiem-z-piersi-kurczaka-kukurydzianego/ szybko, smacznie i zdrowo a to najważniejsze;)

ODPOWIEDZ