Jak urządzić kuchnię?

Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszka na pewno odwiedziłby ten dział. Lubisz gotować albo po prostu smacznie zjeść? To miejsce dla Ciebie!
Mona
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Re: Jak urządzić kuchnię?

Post autor: Mona » 24 maja 2019, 19:12

Ja sobie wszystko projektowałam i wymyślałam sama, bo to daje naprawdę wielką frajdę. :) Ale największą sprawiło mi kompletowanie sprzętu i wstawienie piekarnika, oczywiście electrolux, 600 Flex SurroundCook, bo lubię gotować i piec. To jest bardzo fajny piekarnik, nie muszę przewracać mięska na drugą stronę, mogę piec jednocześnie dwie blachy, a ilość pary reguluje się sama. :)

ElizaC
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ElizaC » 27 maja 2019, 09:50

Jestem świeżo po remoncie kuchni.Marzyła mi się taka klasyczna prosta.Koleżanka mi doradziła świetną firmę z Wyszkowa Wiór Płyt. Firma od 25 lat projektuje meble. Bardzo ładne. Co najważniejsze potrafią wsłuchać się w klienta i zrobią własnie takie meble jak chce. Zresztą pracownicy tam pracujący są od początku w tej firmie,więc wiedzą juz czego klient oczekuje.

Nora
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Nora » 31 maja 2019, 15:24

Ja przy remoncie kuchni miałam jeden warunek. Ma być płyta indukcyjna, koniec z kuchenką gazową. Jak powiedziałam tak mam. Płytę mam z Electrolux. Całą reszta była drugorzędna. Mimo że podobają mi się piekarniki wyżej umieszczone - mam tradycyjnie nisko i nie rozpaczam. Ale indukcja była obowiązkowo :)

Klara00
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Klara00 » 31 maja 2019, 17:22

Kuchnia jak dla mnie to sprzęty. Zmywarka to dla mnie podstawa, bez sterty brudnych naczyń w kuchni a do tego mam zmywarkę Electrolux ComfortLift z podnoszonym koszem dolnym i nie musze sie męczyć ze schylaniem

gola66
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gola66 » 25 czerwca 2019, 22:33

Pokażesz jak to wygląda? Bo nie umiem sobie wyobrazić :/

Nora
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Nora » 29 czerwca 2019, 22:18

Zerknij sobie tutaj na stronę Electrolux masz nawet krótki filmik :) - opcja zmywarki ComfortLift z podnoszonym koszem jest naprawdę wygodną opcją.

mizar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: mizar » 14 sierpnia 2019, 06:26

tak by była praktyczna i by wszystko miało swoje miejsce. Ja np staram się by na blatach nie znajdowały się żadne akcesoria kuchenne. Jest to możliwe bo mam system modern box w szufladach ( kupiony w GTV). Bardzo funkcjonalne rozwiązanie a przy tym stosunkowo niedrogie.

Mona
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Waga

Post autor: Mona » 30 sierpnia 2019, 09:38

Ja zastanawiam się nad zmywarką z AirDry. Ktoś ma taką? Jak to się sprawdza?

Solinar
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Solinar » 13 września 2019, 09:11

leoonarrd21 pisze:
30 kwietnia 2017, 23:22
Jak uważacie czy takie rozwiązanie jak fototapeta jest dobre? Chciałabym mieć u siebie fototapety do kuchni, ale nie wiem jak się one sprawdzą. Znajoma mówiła, że spisują się świetnie i jestem w sumie przekonana, bo chciałabym odmienić swoją kuchnię i sprawić, że stanie się niepowtarzalna, ale może powiecie mi jeszcze jakie jest wasze zdanie?
Osobiście odradzam. Już zdecydowanie lepiej postawić na grafikę na szkle https://www.rkglass.pl/uslugi/grafika-na-szkle/ - praktyczne rozwiązanie, bo szkło jest bardzo proste w utrzymaniu czystości, a do tego bez wątpienia dowolnie wybrana grafika odmieni wnętrze kuchni i stanie się ono niepowtarzalne :) Bo własnie o to chodzi :)

ODPOWIEDZ