nakręceni na zdrowie

Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszka na pewno odwiedziłby ten dział. Lubisz gotować albo po prostu smacznie zjeść? To miejsce dla Ciebie!
Viviana89
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Byk

Re: nakręceni na zdrowie

Post autor: Viviana89 » 22 stycznia 2019, 19:00

Fajnie, że jest tak wiele osób, które starają się dbać o swoje zdrowie. Ja dotychczas bagatelizowałam sobie niektóre rzeczy i teraz nie dość, że mam nadwagę to również doskwierają mi nieprzyjemne dolegliwości. Postanowiłam to jednak zmienić i myślę nad tym, żeby wykonać sobie przykładowo badanie nutrigenetyczne Medistore. Dowiedziałam się, że nad postawie zbadanego przez specjalistów DNA zostanie opracowana właściwa dieta do mnie.

bizneswomen
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: bizneswomen » 8 kwietnia 2019, 23:17

Na zdrowie trzeba być nakręconym, bo w końcu mamy tylko jedno i lepiej żebyśmy się tego trzymali. Dzięki temu będziemy się lepiej czuli no i nasze samopoczucie też będzie na dobrym poziomie. Powinniśmy robić sobie także badania profilaktyczne, mamy nawet do tego okazje bo pojawiają się kampanie takie jak Droga do Zdrowia dzięki której możemy w niższej cenie możemy wykonać badania. Ja już to pobrałam i namawiam także moich rodziców

Awatar użytkownika
Skyler White
Raczkujący
Raczkujący
Kontakt:

Post autor: Skyler White » 25 kwietnia 2019, 10:58

Jest wiele powodów dla których warto prowadzić zdrowy tryb życia.
http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kuchnia”