Jakie meble do kuchni?

Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszka na pewno odwiedziłby ten dział. Lubisz gotować albo po prostu smacznie zjeść? To miejsce dla Ciebie!
izabela44
Raczkujący
Raczkujący

Re: Jakie meble do kuchni?

Post autor: izabela44 » 20 listopada 2018, 18:44

Dobrych porad nigdy za wiele. A nad aranżacją kuchni faktycznie warto się pochylić, przemyśleć każdy szczegół. Sprawę ułatwiają firmy, które dostarczają markowe, nowoczesne kuchnie. Wykorzystując takie meble mamy pewność, że nasze wnętrza będą stylowe, eleganckie i ponadczasowe.

Jarka 99
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Baran

Post autor: Jarka 99 » 10 grudnia 2018, 20:41

Mnie koleżanka poleciła Wiór Płyt z Wyszkowa. Jeżeli ktoś ma blisko to polecam. Fachowcy godni polecenia. Pomiar kuchni za darmo potem zrobili projekt. Chciałam wszystko inaczej zrobić w swojej kuchni i oni pomogli mi to osiągnąć. Przede wszystkim przycinają wszystko na wymiar zrobią jak najbardziej niewymiarowe szafki. a to mnie właśnie interesowało, sprżet pod zabudowę też pomogli dobrac. W kilka tygodni miałam nową piękną i niestandardową kuchnię.

sab00
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: sab00 » 7 stycznia 2019, 10:28

Mi bardzo podobały się białe kuchnie i również taką musiałam mieć. :) Jestem z niej ogromnie zadowolona i uwielbiam w niej gotować.

ODPOWIEDZ