gdzie trzymacie pralki?

Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszka na pewno odwiedziłby ten dział. Lubisz gotować albo po prostu smacznie zjeść? To miejsce dla Ciebie!
Wero22
Raczkujący
Raczkujący

Re: gdzie trzymacie pralki?

Post autor: Wero22 » 13 marca 2018, 19:37

Moja pralka ma swoje miejsce w przedpokoju. Mieliśmy do wykorzystania wnękę, w której umieściliśmy już pralkę i mamy zamiar zakupić jeszcze suszarkę. Oglądałam już nawet fajne pralki Candy z silnikiem inwerterowym, która będzie cichutko chodziła. Wszystko jest zabudowane szafką, więc kompletnie ich nie widać. A dzięki temu mam znacznie więcej miejsca w łazience i wykorzystaną do niczego innego nie potrzebną wnękę :)

Filozofia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Filozofia » 16 kwietnia 2018, 08:10

Moja pralka stoi sobie w pomieszczeniu przy kotłowni, mam tam specjalnie wyznaczone do tego miejsce. Niestety kuchnia jest mała, a łazienki nie chciałam zastawiać pralką. Teraz marzy mi się pralko-suszarka http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pran ... th-s%20itp Nie znoszę prasować, a słyszałam, że po wyciagnięciu rzeczy z pralko-suszarki wystarczy je złozyć, bez prasowania.

Awatar użytkownika
Malkavian23
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Malkavian23 » 17 kwietnia 2018, 16:30

Warto zerknąć na różne porady w Internecie w tej sprawie. Z całą pewnością się coś znajdzie :)
Im więcej osób bierze udział w rytuale, tym bardziej wydaje się on uzasadnion

Amanda55
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Amanda55 » 17 kwietnia 2018, 21:34

W domu rodzinnym pralka była w łazience, jednak później kiedy rodzice się już dorobili większego mieszkania pralka stanęła we własnym pomieszczeniu i tak również stoi i u mnie, dumnie na swoim miejscu w pralni :)

koralinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: koralinka » 18 kwietnia 2018, 14:34

W łazience oczywiście. Chociaż wiem, że w wielu krajach mają pralkę w kuchni :)

ODPOWIEDZ