gdzie trzymacie pralki?

Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszka na pewno odwiedziłby ten dział. Lubisz gotować albo po prostu smacznie zjeść? To miejsce dla Ciebie!
Wero22
Raczkujący
Raczkujący

Re: gdzie trzymacie pralki?

Post autor: Wero22 » 13 marca 2018, 19:37

Moja pralka ma swoje miejsce w przedpokoju. Mieliśmy do wykorzystania wnękę, w której umieściliśmy już pralkę i mamy zamiar zakupić jeszcze suszarkę. Oglądałam już nawet fajne pralki Candy z silnikiem inwerterowym, która będzie cichutko chodziła. Wszystko jest zabudowane szafką, więc kompletnie ich nie widać. A dzięki temu mam znacznie więcej miejsca w łazience i wykorzystaną do niczego innego nie potrzebną wnękę :)

Filozofia
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: Filozofia » 16 kwietnia 2018, 08:10

Moja pralka stoi sobie w pomieszczeniu przy kotłowni, mam tam specjalnie wyznaczone do tego miejsce. Niestety kuchnia jest mała, a łazienki nie chciałam zastawiać pralką. Teraz marzy mi się pralko-suszarka. Nie znoszę prasować, a słyszałam, że po wyciagnięciu rzeczy z pralko-suszarki wystarczy je złozyć, bez prasowania.

Awatar użytkownika
Malkavian23
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Malkavian23 » 17 kwietnia 2018, 16:30

Warto zerknąć na różne porady w Internecie w tej sprawie. Z całą pewnością się coś znajdzie :)
Im więcej osób bierze udział w rytuale, tym bardziej wydaje się on uzasadnion

Awatar użytkownika
Amanda55
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Wodnik

Post autor: Amanda55 » 17 kwietnia 2018, 21:34

W domu rodzinnym pralka była w łazience, jednak później kiedy rodzice się już dorobili większego mieszkania pralka stanęła we własnym pomieszczeniu i tak również stoi i u mnie, dumnie na swoim miejscu w pralni :)
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

koralinka
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: koralinka » 18 kwietnia 2018, 14:34

W łazience oczywiście. Chociaż wiem, że w wielu krajach mają pralkę w kuchni :)

ania789
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: ania789 » 7 maja 2018, 20:31

ja tylko i wyłącznie w łazience, zwłaszcza teraz jak wymieniłam mój stary model na pralkę qdrive, która jest dość duża, wiec nie zmiesci sie juz do szafki kuchennej pod blatem, i dobrze, bo pralka ma taki design,że juz nie chce jej ukrywać, a wręcz przeciwnie, do tego jest bardzo energooszczedna

Sussi34
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Sussi34 » 8 czerwca 2018, 15:54

Ja na szczęście mam pralnię gdzie znajduje się pralka oraz cała reszta rzeczy. W poprzednim mieszkaniu znajdowała się ona w łazience.

Prostolinijna
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Prostolinijna » 11 lipca 2018, 20:08

także tego, ja mam w kuchni :) Nie jest zabudowana bo jest ładna mam z tej firmy pralkę http://www.candy.pl/pl/ , łazienkę mam niestety za małą, musiałabym mieć prysznić i to mały oraz zero szafek, wtedy może by mi się jakaś ładowana od góry zmieściła, ale też malutka :) Także wolę mieć w kuchni i jest wygodnie.

bartekowna
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Rak

Post autor: bartekowna » 12 lipca 2018, 12:15

U mnie pralka stoi w łazience, bo akurat tam było dla niej odpowiednie miejsce i wydaje mi się, że tam doskonale pasuje - to praktyczne rozwiązanie jeśli ktoś nie ma osobnej pralni.
Osobiście nie lubię jak pralka stoi w kuchni, bo pranie i gotowanie kłócą się ze sobą, ale wiem też, że czasami nie ma innej opcji i to jedyne wyjście z sytuacji...

Rudi41
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Rudi41 » 17 lipca 2018, 23:30

Mam specjalnie urządzoną pralnię.

__

http://recenzje-zabawek.pl/

kornalia5
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: kornalia5 » 19 lipca 2018, 10:41

u mnie w domu było jedno wolne pomieszczenie obok łazienki, więc zrobiliśmy z niego pralnię :) mam tam suszarkę, pralkę i deskę do praowania

FifiRifiTifi
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: FifiRifiTifi » 19 lipca 2018, 14:33

Ja swoją pralkę trzymam w łazience :)

polina6
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: polina6 » 19 lipca 2018, 15:01

Moja pralka też stoi w łazience. Przynajmniej jeszcze dziś rano tam była, tam ją zamknęłam :p

isia
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: isia » 20 lipca 2018, 13:33

Moja pralka właśnie zakończyła swój żywot, aczkolwiek od zawsze miała swoje miejsce w łazience. Swoją drogą w jaki sposób ułatwiacie sobie zakup tego typu sprzętów? Czy informacje, które znalazłam na blogu: https://agd-euro-rtv.pl/ będą przydatne? Byłabym bardzo wdzięczna za każdą sugestię.

Brutus25
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Koziorożec

Post autor: Brutus25 » 26 lipca 2018, 07:56

Candy jakie ma najmniejsze rozmiary? Też mam małą łazienkę i problem z tym. Na razie mam pralkę w kuchni ale wolałabym w łazience. Nie mam kuchni pod zabudowę i moim zdaniem nie ładnie to wygląda jak ją widać. Muszę wymienić na mniejszą

ODPOWIEDZ