nakręceni na zdrowie

Bartolini Bartłomiej herbu zielona pietruszka na pewno odwiedziłby ten dział. Lubisz gotować albo po prostu smacznie zjeść? To miejsce dla Ciebie!
kasia860318
Raczkujący
Raczkujący

Re: nakręceni na zdrowie

Post autor: kasia860318 » 15 lutego 2018, 15:43

Też mam ostatnio fazę na zdrowy tryb życia. Staram się jeść tylko zdrowe produkty - warzywa, owoce, ryby, chude mięso. Jem też bardzo dużo kasz , którymi zastępuję ziemniaki do obiadu. Staram się nie jeść słodyczy i fastfoodów, ale różnie z tym bywa, bo jestem łakomczuchem. Chciałabym też zacząć ćwiczyć, ale jakoś ciągle brakuje mi czasu.

Drewniaak
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Drewniaak » 17 lutego 2018, 19:47

Oj tak, tak jak mówi koleżanka Adrianna089 zdrowe odżywianie jest bardzo ważnym elementem zdrowego stylu życia. Dlatego dobrze by było wiedzieć jak pozbyć się pasożytów z naszego ciała... Czy ktoś z was w ogóle kiedyś zastanawiał się nad tym ile pasożytów żyje w naszym ciele? To jest jakaś masakra normalnie !

tyrkaaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: tyrkaaa » 18 lutego 2018, 16:40

Ciekawa sprawa wam powiem :)

gajaa
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: gajaa » 18 lutego 2018, 17:26

Słuchajcie :) Znalazłam świetny lek bez recepty, który jest rewelacyjny na problemy z zapaleniem narządów rodnych. Globulki dopochwowe, które tak naprawdę są lekiem można kupić bez problemu w każdej aptece. Mają właściwości przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne. Zwykle jedna kuracja trwa około tygodniu. Już nie muszę non stop latać do lekarza. :):):) Genialny produkt.

Hućkowski
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Hućkowski » 22 lutego 2018, 13:44

Sporo na rynku jest wyciskarek do soków dlatego tak cięzko jest się zdecydowac która bedzie dla nas najlepsza. Sam fakt , ze się na nią zdecydowalismy jest już dobrym pomysłem bo soki z takiej wyciskarki są bardzo zdrowe. Chyba najlepiej jest zaufać jakiejś sprawdzonej firmie.

karolina1918
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: karolina1918 » 13 marca 2018, 22:26

Zgadzam się z Tobą w 100%. Szczególnie, że w dzisiejszych czasach "bycia fit" możemy na każdym kroku przeczytać o zdrowym stylu życia, o sporcie i diecie. Warto się w to zagłębiać, chociaż próbować jeść zdrowo i uprawiać sporty, bo to wpływa korzystnie na nas, na nasze samopoczucie.

balon
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Bliźnięta

Post autor: balon » 21 marca 2018, 14:36

Dlatego dorzucam Ci jeszcze stronkę w postaci blog ktomalek.pl tam między innymi jest informacja jak obliczyć dni płodne oraz jak radzić sobie z konkretnymi chorobami. I nie chodzi tutaj tylko o byciu fit, ale przede wszystkim, by być zdrowym :)

laguna
Milczek
Milczek

Post autor: laguna » 27 marca 2018, 09:59

Na kwestie zdrowotne składa się naprawdę wiele różnych czynników. Polecam poczytać trochę więcej o medycznych nasionach marihuany. Może faktycznie warto spróbować? Wiele osób bardzo chwali takie rozwiązanie.

Fransiiscas2
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Fransiiscas2 » 30 marca 2018, 14:01

Ja też taki trochę jestem. Czytam nawet całkiem sporo blogów na ten temat.

Maryko
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Maryko » 3 kwietnia 2018, 12:21

A mam do Was małe pytanko ! czy korzystaliście kiedyś z ekologicznych zioł w celu uzupełnienia swojej diety ? Ostatnio natrafiłem i zastanawiam się czy warto z niej skorzystać. Podobno bardzo fajny wpływ mają na nasze ciało i organizm, dlatego zastanawiam się nad złożeniem zamówienia

greemsy
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: greemsy » 12 kwietnia 2018, 08:28

Ze zdrowiem nie ma żartów i trzeba uważać na każdym kroku. Warto wykonywać często wykonywać badania profilaktyczne i sprawdzać stan swojego zdrowia. Ostatnio znalazłam fajną aplikację, dzięki której sprawdzić można stan swojego słuchu nie wychodząc z domu. Może to nie to samo co u lekarza, ale myślę, że na pewno coś pokazuję i jeśli chodzi o profilaktykę to na pewno się przyda ;)

Hieronim
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Hieronim » 19 maja 2018, 11:11

A czy korzystacie może podczas zdobywania informacji na temat zdrowia z różnego rodzaju blogów? Ja ostatnio natrafiłem na stronkę https://zdrowie-twoje.pl/ i mam nadzieję, że wkrótce się coś z niej dowiem. Chętnie posłucham też Waszego zdania na temat takiego podejścia do zdrowia ;)

Adeni32
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: Adeni32 » 29 maja 2018, 12:50

Ja zamierzam skierować się do kogoś z pomocą by pomógł mi skomponować zdrową dietę.

____

https://berkehome.pl/

aleksandrak
Raczkujący
Raczkujący
Znak zodiaku: Lew

Post autor: aleksandrak » 6 czerwca 2018, 14:21

A ja stawiam przedewszystkim na sport. Bardzo duzo biegam, ale w okresie jesienno-zimowym bardzo przeszkadza mi smog. Wdychanie SMOGU jest porównywalne do palenia papierosów. Dziennie lub rocznie wdychając zanieczyszczone powietrze „wypalamy”, w największych polskich miastach ponad 10 dziennie i ponad 3,6 tysiąca rocznie. Szkodliwości papierosów chyba nikomu nie trzeba udowadniać, a weźmy pod uwagę fakt, że oprócz tych tysięcy papierosów wdychamy jeszcze mnóstwo innych zanieczyszczeń, które tylko pogarszają zdrowie. Miamed http://miamed.pl/maski-antysmogowe/ zachęca do uzywania masek antysmogowych, uważam, że to świetna alternatywa.

opolanin
Raczkujący
Raczkujący

Post autor: opolanin » 17 czerwca 2018, 01:35

Ja uważam że zdrowie jest najważniejsze i trzeba mocno o nie dbać by nigdy go nie zabrakło. Czytam sobie w wolnych chwilach http://blogmedyczny.edu.pl/ gdzie znajduję wiele przydatnych wskazówek o zdrowiu właśnie.

ODPOWIEDZ