Znaleziono 10 wyników

autor: Monisia
14 maja 2019, 12:08
Forum: Pogaduszki
Temat: sprawdzona spacerówka dla dziecka
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 2119

Re: sprawdzona spacerówka dla dziecka

Co do spacerówek to widziałam ostatnio, że anex wypuścił jakąś nowość air-x zdaje się.. Przyznam, że wózek super się prezentuje i bardzo wygodnie prowadzi- aż kusi do zakupu;D Ja też bardzo rozważam zakup nowej spacerówki od Anexa :) czytałam wiele pozytywnych opinii, na mnie osobiście zrobiła ogro...
autor: Monisia
14 maja 2019, 11:58
Forum: Pogaduszki
Temat: wyprawka dla malucha
Odpowiedzi: 55
Odsłony: 5160

Re: wyprawka dla malucha

Przy pierwszej ciąży dałam się namówić na wiele zbędnych rzeczy. Wzięłam najdroższe pieluszki, bo miały być super- okazało się, że uczulenie. Wiele kosmetyków również wyrzuciłam, bo nie zdawały egzaminu. Przy drugiej ciąży byłam już mądrzejsza w tej kwestii. Najwięcej czasu zajęło nam wybranie odpow...
autor: Monisia
14 maja 2019, 11:53
Forum: Pogaduszki
Temat: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 1313

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Ja te jestem zadowolona z tego, że łatwo Anexa doczyścić. Szczerze mówiąc, to mimo tego, że drugie dziecko w tym wózku to nie widać wielkich śladów na nim. Dalej spacer z crossem to czysta przyjemność :)
autor: Monisia
11 kwietnia 2019, 22:21
Forum: Zwierzyniec
Temat: Pies a surowe mięso
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2854

Re: Pies a surowe mięso

U nas akurat surowe mięso dostają w nagrodę, ale raczej sporadycznie. Na co dzień podajemy gotowe karmy, które są odpowiednio przyrządzane :)
autor: Monisia
25 stycznia 2019, 15:07
Forum: Pogaduszki
Temat: catering dietetyczny
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 271

Re: catering dietetyczny

Ja po przeliczeniu wszystkiego nie widzę w tym nic drogiego. Człowiek mnóstwo pieniędzy wydaje na inne świństwa, głupoty, wyrzuca jedzenie. Ja przynajmniej mam pewność, że jem to, czego mój organizm potrzebuje. ja jestem bardzo na tak i z przyjemnością korzystam z cateringu od Diet4u :)
autor: Monisia
23 stycznia 2019, 15:59
Forum: Inne ogłoszenia...
Temat: Dieta cud
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 2652

Re: Dieta cud

Dla mnie dieta cud nie istnieje, za to istnieje catering dietetyczny, który pomaga zgubić zbędne kilogramy. Ja postawiłam właśnie na Diet4u, dodatkowo ruch na siłowni, widać efekty. Kiedyś jak próbowałam tych wszystkich super diet z internetu i nabawiłam się tylko anemii, powiedziałam, że nigdy więc...
autor: Monisia
21 stycznia 2019, 09:28
Forum: Pogaduszki
Temat: Sposoby na odchudzanie
Odpowiedzi: 30
Odsłony: 2856

Re: Sposoby na odchudzanie

Ale żeby znaleźć idealną dietę bądź catering to też potrzeba trochę czasu. Ja próbowałam z dietetykiem, jednak mnie powalało to przeliczanie kalorii, odmierzanie porcji, gotowanie, najzwyczajniej w świecie nie miałam na to wszystko czasu. Dlatego zdecydowałam się na catering dietetyczny, po długich ...
autor: Monisia
21 stycznia 2019, 09:24
Forum: Pogaduszki
Temat: Dobra dieta
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 2282

Re: Dobra dieta

Potwierdzam, Diet4u przyrządza pyszności, sama jestem ich klientką, wybrałam dietę paleo, potrawy są smaczne, różnorodne i przede wszystkim świeże. Codziennie otrzymuję swoje posiłki do pracy, w razie zmiany adresu nie ma problemu, no i właściciele zawsze służą dobrą radą :)
autor: Monisia
23 listopada 2018, 15:53
Forum: Pogaduszki
Temat: wózek dla dziecka
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 1345

Re: wózek dla dziecka

My wybraliśmy akurat anex cross, już drugi dzieciaczek z niego korzysta. U nas się sprawdził świetnie, zarówno w mieście jak i ja wsi. W gondoli sporo miejsca, spacerówka również obszerna. Warto zwrócić uwagę na ich wózki, te nowe modele też są po prostu śliczne :)
autor: Monisia
23 listopada 2018, 15:44
Forum: Pogaduszki
Temat: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?
Odpowiedzi: 20
Odsłony: 1313

Re: Wózek dla dziecka , jaki wybrać ?

Ja również postawiłam na firmę anex, wybraliśmy wózek cross. Nie mam żadnych zastrzeżeń do niego. Super zwinny, lekki, łatwy w obsłudze. Gondola bardzo pojemna, daszek dobrze osłania maluszka. A wygląda po prostu cudownie, bardzo elegancko.