Znaleziono 272 wyniki

autor: yuremp
12 sierpnia 2020, 10:08
Forum: Pogaduszki
Temat: Dachowe pokrycia
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 1452

Re: Dachowe pokrycia

W tym wątku poruszany był też temat okien dachowych. Tu świetnie sprawdzi się pakiet SuperTrio od Fakro. Oprócz świetnej izolacji zimą bardzo dorbze chronia przed nagrzewaniem pomieszczenia dzięki markizie zewnętrznej, która jest w zestawie.
autor: yuremp
15 maja 2020, 07:49
Forum: Pogaduszki
Temat: Brama garażowa jaką wybrać ?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 232

Re: Brama garażowa jaką wybrać ?

Dla mnie zdecydowanie ważniejszy jest napęd do bramy i polecam o nim myśleć już przy zakupie bramy. Do bram garażowych polecam BFT Tiziano - można go kupić w atrakcyjnej cenie, a przy tym jest cichy i dosyć szybki. U mnie były różne napędy, jednak ten działa zdecydowanie najlepiej.
autor: yuremp
28 listopada 2019, 08:18
Forum: Problematycznie
Temat: Ocieplenie domu - jaka najlepsza metoda?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 1282

Re: Ocieplenie domu - jaka najlepsza metoda?

Według mnie najlepszym wyborem jest styropian - to materiał odporny na wilgoć, starzenie, ma bardzo dobre właściwości izolacyjne. U mnie było ocieplenie styropianem i cieszę się z tej decyzji, a też długo była podejmowana decyzja o tym jaki rodzaj ocieplenia wybrać. Na koszty wpływa wiele czynników,...
autor: yuremp
28 listopada 2019, 08:15
Forum: Pogaduszki
Temat: Brama wjazdowa - jaką wybrać ?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 857

Re: Brama wjazdowa - jaką wybrać ?

A myślałeś już o napędzie? Według mnie to znacznie ważniejsze, niż sam wybór bramy, to od siłownika zależy komfort "użytkownia". Mogę Ci polecić automatykę od BFT, ponieważ ich napędy dostosowują moment obrotowy do panujących warunków, dzięki czemu brama zawsze otwiera się z taką samą "siłą", co ma ...
autor: yuremp
4 listopada 2019, 10:11
Forum: Inne ogłoszenia...
Temat: wesele
Odpowiedzi: 45
Odsłony: 12545

Re: wesele

Podczas organizacji swojego ślubu warto zwrócić dużą uwagę na strój, o ile wybranie odpowiedniej sukni ślubnej jest dla wielu osób oczywiste, to często odkłada się wybór garnituru na ostatnią chwilę, natomiast jest to równie ważne! WEdług mnie dobrze zainwestować w garnitur szyty na miarę, ja mam do...
autor: yuremp
30 września 2019, 21:22
Forum: Inne ogłoszenia...
Temat: Jak zaplanować własny ślub?
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 16219

Re: Jak zaplanować własny ślub?

Odpowiednio wcześnie warto zainteresować się strojami, również w przypadku mężczyzn - najlepiejj zainwestować w garnitur szyty na miarę np. w Hegg. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że na taki garnitur trzeba poczekać nawet 6 tygodni.
autor: yuremp
28 września 2019, 12:49
Forum: Sportowo
Temat: Maski przeciwsmogowe?
Odpowiedzi: 22
Odsłony: 6789

Re: Maski przeciwsmogowe?

Trochę pewnie chronią, ale równie dobrze możesz zawinąć się szalikiem :) Niestety mylisz się - w maskach masz zastosowane filtry, które filtrują cząsteczki, które bez problemu przenikną przez zwykły szalik. Jedynie trzeba pamiętać o tym, żeby wybierając maskę zwrócić uwagę na to czy posiada certyfi...
autor: yuremp
31 lipca 2019, 12:56
Forum: Problematycznie
Temat: bolące uszy od słuchawek
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 1155

Re: bolące uszy od słuchawek

Zależy od tego jak Cię bolą uszy. Często jest to kwestia źle dobranych słuchawek, które są ciężkie. Jeżeli długo słuchasz muzyki, to mogę Ci polecić philipsy actionfit runfree - są to słuchawki sportowe dzięki czemu wygodnie leżą w uchu ;)
autor: yuremp
28 lipca 2019, 22:29
Forum: Problematycznie
Temat: alergia nie musi być zmorą
Odpowiedzi: 38
Odsłony: 8022

Re: alergia nie musi być zmorą

W pełni się zgadzam. Ja sam staram się walczyć z alergią prostymi sposobami. Dużym ukojeniem dla mnie są maski Broyx - dzięki nim pylenie roślin nie jest problemem :)
autor: yuremp
17 czerwca 2019, 21:43
Forum: Programowalnia
Temat: Jaki kurs wordpress
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 28034

Re: Jaki kurs wordpress

Ja mogę Ci polecić jak-zrobic-strone.pl/kurs-wordpress - bardzo fachowo tu podchodzą do tematu, a wszystko wyjaśniają prostym językiem. Dzięki temu nawet laik poradzi sobie z założeniem własnej strony opartej o wordpress.
autor: yuremp
18 lutego 2019, 18:31
Forum: Problematycznie
Temat: Psycholog
Odpowiedzi: 27
Odsłony: 4609

Re: Psycholog

Polecam rozważyć wizytę u dobrego psychiatry. Często wizyta u psychologa nie jest wystarczająca i konieczna jest pomoc psychiatry, który może przepisać odpowiednie leki. Dlatego polecam wizytę w klinice PsychoMedica w Łodzigdzie otrzymasz pomoc doświadczonych psychiatrów.
autor: yuremp
18 stycznia 2019, 16:09
Forum: Pogaduszki
Temat: Wesele - Warszawa i okolice
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 2774

Re: Wesele - Warszawa i okolice

Koniecznie zobacz dom weselny Astoria w Kaniach (to jest pod Warszawą). to najlepsze miejsce na organizację wesela w okolicy stolicy ;) Bardzo klimatyczne, obsługa na najwyższym poziomie. A dzięki temu wesele będzie z pewnością udane :)
autor: yuremp
9 stycznia 2019, 18:27
Forum: Pogaduszki
Temat: sala weselna
Odpowiedzi: 26
Odsłony: 3146

Re: sala weselna

Według mnie najlepiej wybierać domy weselne, ponieważ tam jest nie tylko klimat, ale też profesjonalna obsługa co jest na weselu bardzo ważne. Dlatego też mogę polecić ci dom weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą - organizując tam wesele można mieć pewnośc że się uda ;)
autor: yuremp
9 stycznia 2019, 18:13
Forum: Pogaduszki
Temat: Meble na zamówienie
Odpowiedzi: 33
Odsłony: 4384

Re: Meble na zamówienie

Ja znam świetną firmę robiącą meble na amówinie z Wyszkowa - Wiór Płyt. Pracują tu bardzo dobrzy fachowcy, którym można wyjaśnić dokładnie swoje potrzeby. Dzięki temu projekt jest świetnie wykonany ;)
autor: yuremp
9 stycznia 2019, 14:27
Forum: Pogaduszki
Temat: Upominek dla mamy
Odpowiedzi: 66
Odsłony: 10089

Re: Upominek dla mamy

WEdług mnie prostym, małym i jednoczesnie fajnym prezentem jest taki portfel:
Obrazek
Jeżeli nie chcesz wydawać dużo, to poszukaj czegoś w Merg.pl - ceny tu są rozsądne, a dodatkowo często można natrafić na jakąś ciekawą promocję ;)