Znaleziono 115 wyników

autor: megy
7 listopada 2018, 14:56
Forum: Pogaduszki
Temat: Organizacja szkoleń w firmie?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 148

Organizacja szkoleń w firmie?

Chciałabym zorganizować szkolenie w firmie dla pracowników. Czy organizujecie szkolenia w firmie czy raczej wysyłacie na szkolenia do firm zewnętrznych swoich pracowników?
autor: megy
9 października 2018, 12:32
Forum: Problematycznie
Temat: Inwestycja w szkolenia
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 15822

Re: Inwestycja w szkolenia

No dokładnie. Ja ostatnio zdecydowałam się na takie szkolenie i jestem zadowolona. Zdobyłam kolejną wiedzę i umiejętności które mogę wykorzystać. Od zawsze wiadomo, ze trzeba się kształcić. A szkolenia to bardzo dobre rozwiązanie.
autor: megy
17 września 2018, 16:07
Forum: Pogaduszki
Temat: Dotacja?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 298

Dotacja?

Dziewczyny czy istnieje jeszcze możliwość otrzymania dotacji na rozwój firmy i np. szkolenia. Wiem, ze kiedyś o takie pieniądze można było się starać w Urzędzie Pracy, a teraz? Możecie coś podpowiedzieć?
autor: megy
14 sierpnia 2018, 15:47
Forum: Problematycznie
Temat: szkolenie BHP
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 3208

Re: szkolenie BHP

A wiecie może czy na takie szkolenie lub inne można otrzyma dofinansowanie? Jesli tak to gdzie można się o takowe starać? Dodam, ze UP w twierdzi, ze w tym roku już nie ma środków, Są jeszcze jakieś inne miejsca?
autor: megy
6 lipca 2018, 13:04
Forum: Pogaduszki
Temat: Edukacja
Odpowiedzi: 31
Odsłony: 3403

Re: Edukacja

Teraz możliwości rozwoju i nauki są na prawdę ogromne. Można studiować, uczyć się w szkołach branżowych, uczestniczyć w różnego rodzaju kursach. Mój mąż np. ostatnio był na takim szkoleniu, co prawda nie moja bajka ale takie szkolenie jest zgodne z jego pracą. Ja to na razie myślę o kursach jakiś pr...
autor: megy
23 maja 2018, 14:13
Forum: Pogaduszki
Temat: Szkolenia dla pracowników?
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 1095

Szkolenia dla pracowników?

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wysłaniem moich pracowników na szkolenie normy i dyrektywy maszynowe i zastanawiam się czy takie działanie może być brane pod uwagę w temacie motywacji pracowników? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
autor: megy
10 kwietnia 2018, 15:22
Forum: Bezpieczeństwo
Temat: Szkolenie z systemów bezpieczeństwa?
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 717

Szkolenie z systemów bezpieczeństwa?

Czy ktoś z Was może uczestniczył w takim szkoleniu, wygląda bardzo ciekawie. A mam możliwość otrzymania dofinansowania szkolenia i zastanawiam się czy takie szkolenie jest warte uwagi. Ktoś coś może podpowiedzieć?
autor: megy
20 marca 2018, 11:11
Forum: Biznes ogólnie
Temat: Pieniądze na rozwój biznesu
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 2817

Re: Pieniądze na rozwój biznesu

No właśnie o tym mówiłam wcześniej. Ludzie biorą kredyty i dotacje na biznesy wymyślone przez siebie a potem okazuje się, że kolejny sklep z obudowami do telefonów się w mieście nie przyjął i robi się problem. Każda decyzja czy to o własnej działalności, dotacji, kredycie musi być bardzo mocno przem...
autor: megy
14 marca 2018, 11:22
Forum: Biznes ogólnie
Temat: Pieniądze na rozwój biznesu
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 2817

Re: Pieniądze na rozwój biznesu

No na rankomat masz sporo informacji na temat kredytów itp. Pożyczenie pieniędzy zawsze to ważna decyzja i warto ją kilka razy przemyśleć. Ale z dotacjami to też nie jest tak do końca ok, bo musisz spełniać różnego rodzaju warunki. O żyrantach nie wspomnę. Bo wymagania ich zarobków często są z "kosm...
autor: megy
8 marca 2018, 14:27
Forum: Biznes ogólnie
Temat: Rozwój biznesu
Odpowiedzi: 75
Odsłony: 19402

Re: Rozwój biznesu

Rozwój idzie w parze z marketingiem. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy może bezpośrednio przełożyć się na zwiększenie sprzedaży i rozwój. Mam obecnie wiele form budowania rozpoznawalności. Bardzo skutecznym jest wysyłka do klientów kartek okolicznościowych jak np. z okazji Świąt. Na jkbprint.pl ...
autor: megy
7 marca 2018, 17:26
Forum: Biznes ogólnie
Temat: Pieniądze na rozwój biznesu
Odpowiedzi: 35
Odsłony: 2817

Re: Pieniądze na rozwój biznesu

Możesz zapytać w banku gdzie jesteś klientem. Ale czy jest sens, pewnie jest ale to też spore ryzyko, bo jak się nie uda zostaniesz z kredytem. Więc jak już lepiej porównać co banki oferują i wybrać najlepszą ofertę, by w razie co nie mieć problemów ze spłatą.
autor: megy
7 marca 2018, 15:19
Forum: Biznes ogólnie
Temat: Szkolenia inżynierskie?
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 382

Szkolenia inżynierskie?

Czy uczestnictwo w szkoleniu - emt-systems.pl/druk-3d-kurs.html części pracowników może mieć pozytywny wpływ na rozwój firmy? Czy wysyłanie pracowników na takie szkolenia przełoży się na ich pracę? Jak to na prawdę z tymi szkoleniami jest w biznesie?
autor: megy
14 lutego 2018, 14:57
Forum: Programowalnia
Temat: Szkolenia z projektowania?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1043

Szkolenia z projektowania?

Wiadomo, ze od czegoś trzeba zacząć. Co myślicie o takich szkoleniach jak są organizowane w emt-systems.pl, czy dzięki takim szkoleniom jesteśmy w stanie poznać podstawy i iść w tym kierunku? Programowanie to moja pasja, ale brakuje mi jednak chyba wiedzy. Warto się zapisać?
autor: megy
18 stycznia 2018, 10:59
Forum: Biznes ogólnie
Temat: Biuro rachunkowe
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 1863

Re: Biuro rachunkowe

Temat jest o tyle ciekawy, że wielu przedsiębiorców nie jest świadomych tego, że w przypadku błędów przy współpracy z biurem rachunkowym ponosi odpowiedzialność. Mi temat rozjaśniła księgowa.
autor: megy
17 stycznia 2018, 09:27
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Wypalenie w pracy
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1990

Re: Wypalenie w pracy

To chyba normalne zjawisko i bardzo często spotykane. Ale jeśli czujesz, że zaczynasz się wypalać to pierwszą osobą jaka powinna udzielić Ci pomocy jest Twój szef. Wiele firm właśnie w związku z tym by uniknąć wypalenia pracowników wysyłają ich na różnego rodzaju szkolenia i warsztaty i dzięki temu ...