Znaleziono 111 wyników

autor: megy
6 lipca 2018, 13:04
Forum: Pogaduszki
Temat: Edukacja
Odpowiedzi: 25
Odsłony: 2296

Re: Edukacja

Teraz możliwości rozwoju i nauki są na prawdę ogromne. Można studiować, uczyć się w szkołach branżowych, uczestniczyć w różnego rodzaju kursach. Mój mąż np. ostatnio był na takim szkoleniu http://emt-systems.pl/roboty-abb.html , co prawda nie moja bajka ale takie szkolenie jest zgodne z jego pracą. ...
autor: megy
23 maja 2018, 14:13
Forum: Pogaduszki
Temat: Szkolenia dla pracowników?
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 101

Szkolenia dla pracowników?

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wysłaniem moich pracowników na szkolenie normy i dyrektywy maszynowe i zastanawiam się czy takie działanie może być brane pod uwagę w temacie motywacji pracowników? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
autor: megy
10 kwietnia 2018, 15:22
Forum: Bezpieczeństwo
Temat: Szkolenie z systemów bezpieczeństwa?
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 310

Szkolenie z systemów bezpieczeństwa?

Czy ktoś z Was może uczestniczył w takim szkoleniu, wygląda bardzo ciekawie. A mam możliwość otrzymania dofinansowania szkolenia i zastanawiam się czy takie szkolenie jest warte uwagi. Ktoś coś może podpowiedzieć?
autor: megy
20 marca 2018, 11:11
Forum: Biznes ogólnie
Temat: Pieniądze na rozwój biznesu
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 998

Re: Pieniądze na rozwój biznesu

No właśnie o tym mówiłam wcześniej. Ludzie biorą kredyty i dotacje na biznesy wymyślone przez siebie a potem okazuje się, że kolejny sklep z obudowami do telefonów się w mieście nie przyjął i robi się problem. Każda decyzja czy to o własnej działalności, dotacji, kredycie musi być bardzo mocno przem...
autor: megy
14 marca 2018, 11:22
Forum: Biznes ogólnie
Temat: Pieniądze na rozwój biznesu
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 998

Re: Pieniądze na rozwój biznesu

No na https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe/ masz sporo informacji na temat kredytów itp. Pożyczenie pieniędzy zawsze to ważna decyzja i warto ją kilka razy przemyśleć. Ale z dotacjami to też nie jest tak do końca ok, bo musisz spełniać różnego rodzaju warunki. O żyrantach nie wspomnę. Bo wy...
autor: megy
8 marca 2018, 14:27
Forum: Biznes ogólnie
Temat: Rozwój biznesu
Odpowiedzi: 49
Odsłony: 7194

Re: Rozwój biznesu

Rozwój idzie w parze z marketingiem. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy może bezpośrednio przełożyć się na zwiększenie sprzedaży i rozwój. Mam obecnie wiele form budowania rozpoznawalności. Bardzo skutecznym jest wysyłka do klientów kartek okolicznościowych jak np. z okazji Świąt. Na jkbprint.pl ...
autor: megy
7 marca 2018, 17:26
Forum: Biznes ogólnie
Temat: Pieniądze na rozwój biznesu
Odpowiedzi: 23
Odsłony: 998

Re: Pieniądze na rozwój biznesu

Możesz zapytać w banku gdzie jesteś klientem. Ale czy jest sens, pewnie jest ale to też spore ryzyko, bo jak się nie uda zostaniesz z kredytem. Więc jak już lepiej porównać co banki oferują i wybrać najlepszą ofertę, by w razie co nie mieć problemów ze spłatą.
autor: megy
7 marca 2018, 15:19
Forum: Biznes ogólnie
Temat: Szkolenia inżynierskie?
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 141

Szkolenia inżynierskie?

Czy uczestnictwo w szkoleniu - emt-systems.pl/druk-3d-kurs.html części pracowników może mieć pozytywny wpływ na rozwój firmy? Czy wysyłanie pracowników na takie szkolenia przełoży się na ich pracę? Jak to na prawdę z tymi szkoleniami jest w biznesie?
autor: megy
14 lutego 2018, 14:57
Forum: Programowalnia
Temat: Szkolenia z projektowania?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 654

Szkolenia z projektowania?

Wiadomo, ze od czegoś trzeba zacząć. Co myślicie o takich szkoleniach jak są organizowane w emt-systems.pl, czy dzięki takim szkoleniom jesteśmy w stanie poznać podstawy i iść w tym kierunku? Programowanie to moja pasja, ale brakuje mi jednak chyba wiedzy. Warto się zapisać?
autor: megy
18 stycznia 2018, 10:59
Forum: Biznes ogólnie
Temat: Biuro rachunkowe
Odpowiedzi: 12
Odsłony: 842

Re: Biuro rachunkowe

Temat jest o tyle ciekawy, że wielu przedsiębiorców nie jest świadomych tego, że w przypadku błędów przy współpracy z biurem rachunkowym ponosi odpowiedzialność. Mi temat rozjaśniła księgowa.
autor: megy
17 stycznia 2018, 09:27
Forum: Pomysł na biznes
Temat: Wypalenie w pracy
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 1449

Re: Wypalenie w pracy

To chyba normalne zjawisko i bardzo często spotykane. Ale jeśli czujesz, że zaczynasz się wypalać to pierwszą osobą jaka powinna udzielić Ci pomocy jest Twój szef. Wiele firm właśnie w związku z tym by uniknąć wypalenia pracowników wysyłają ich na różnego rodzaju szkolenia i warsztaty i dzięki temu ...
autor: megy
11 stycznia 2018, 15:17
Forum: Biznes ogólnie
Temat: Obsługa prawna firmy?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 154

Obsługa prawna firmy?

Czy korzystacie z biura prawnego w zakresie obsługi prawnej? Czy to jest konieczne? Myślę o nawiązaniu takiej współpracy z lexvadium.pl, bo polecają ją u mnie na Śląsku, ale nadal się waham. Możecie coś podpowiedzieć?
autor: megy
22 grudnia 2017, 10:34
Forum: Problematycznie
Temat: Ubezpieczenie oc?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 346

Ubezpieczenie oc?

Kończy mi się w styczniu polisa OC samochodu i zastanawiam się czy przedłużać kolejny raz u starego ubezpieczyciela czy może poszukać lepszej oferty? Słyszałam, że przez taką porównywarkę można sporo zaoszczędzić? Ktoś w ten sposób zmieniał ubezpieczyciela?
autor: megy
21 grudnia 2017, 10:53
Forum: Pogaduszki
Temat: Upominki dla klientów
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 983

Re: Upominki dla klientów

Czy ktoś z was inwestował w ostatnim czasie w tego typu nośniki reklamowe jak kubek? Zastanawiam się nad skutecznością tej możliwości i zainwestowaniem na potrzeby firmy właśnie w coś takiego.
autor: megy
19 grudnia 2017, 15:31
Forum: Inne ogłoszenia...
Temat: Pozyskanie dotacji z UE?
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 6748

Re: Pozyskanie dotacji z UE?

Najlepiej znaleźć w swoim mieście/województwie ośrodek który takimi dotacjami się zajmuje i pomaga w ich zdobyciu. Teraz jest tego na prawdę masa. Ja ostatnio byłam na szkoleniu właśnie z otrzymaną dotacją. Wiem, że każde województwo ma określoną pulę pieniędzy i musisz po prostu w takich jednostkac...